Obsah

Úspechy školy

 

ROK 2014

5. ročník stolnotenisového turnaja ku „Dňu študenstva“ ( 21. novembra 2014)

  • Michal Šantavý – 1.miesto
  • Ivan Rojka – 3.miesto
  • Matej Kadúc – 2.miesto

4. ročník  barmanskej súťaže O putovný pohár predsedu TTSK ( 17.november2014)

  • Jana Hlúchová – 3.miesto v kategórii MONIN SOFT DRINK

9. ročník kaderníckej súťaže „O cenu mesta Pezinok“ (16.5.2014)

  • Viera Mrlláková – 3. miesto

Slávnostné oceňovanie úspešných športovcov v súťažiach Kalokagatie (15.5.2014)

  • Lucia Harmanová, Peter Brestovansky – titul Športovec/ Športovkyňa/ školského roku 2013/2014

Výtvarné  súťaže vyhlásené Centrom voľného času Kalokagatia Trnava (apríl 2014)

  • Lujza Stoyheová –  1.miesto – Jesenná láska
  • Lujza Stoyheová –  2.miesto – Animal world
  • Heiy Nelly –  3.miesto – Moja Trnava

Danubius Gastro (30.január. – 2.február 2014)

  • Ivan Lopatka – 3. miesto
  • Marek Lopatka – 2. miesto
  • Lucia Harmanová –1. miesto – Junior barman St.Nicolaus cup

Finále školských majstrovstiev okresu vo florbale žiakov SŠ  (13.,19.februára. 2014)

  • Družstvo chlapcov – 3.miesto
  • Družstvo dievčat – 3. miesto

Barmanská súťaž Cassovia Cup Košice (25. – 27. marca 2014)

  • Lucia Harmanová – 2. miesto

Majstrovstvá okresu stredných škôl v atletike (10. apríl 2014)

  • Monika Bednarovská  vo vrhu guľou – 1 .miesto
  • Kristián Hrčka vo vrhu guľou – 2.miesto

Finále školských majstrovstiev okresu v hádzanej žiačok SŠ v MŠH  (7.apríl 2014)

  • Družstvo žiačok získalo – 3.miesto

Školské majstrovstvá okresu v silovom päťboji  žiakov SŠ.  (3.apríl 2014)

  • Lukáš Mrva – 3. miesto

 

ROK 2013

Medzinárodná súťaž MURÁR 2013 (24. až 26. 4. 2013, Nitra)

  • Lukáš Mrva, súťaž jednotlivcov –3.miesto

17.ročník súťažnej prehliadky stavebných remesiel – SUSO (18. a 19. 4. 2013, Nitra)

  • Družstvo Marek Cvečka, Peter Chynoradský – 3.miesto

Medzinárodná súťaž v účesovej a dekoratívnej tvorbe ( 10.4. 2013 Nové Zámky)

  • Angelika Kašová – 3.miesto

Barmanská súťaž žiakov stredných škôl CASSOVIA CUP (18.-19.3. 2013, Košice)

  • Simona Polačiková – 2.miesto

Finále školských majstrovstiev okresu vo florbale žiakov SŠ ( 22.2. 2013,TT )

  • Družstvo chlapcov – 2.miesto
  • Družstvo dievčat –  2.miesto

Školské majstrovstvá kraja vo futsale žiakov stredných škôl ( 24.1. 2013,TT)

  • Družstvo žiakov SoŠ OaS – 2.miesto

 

ROK 2012

2.ročník barmanskej súťaže žiakov stredných škôl o Putovný pohár predsedu TTSK ( 16.11.2012 SOŠ OaS TT)

  • Lucia Harmanová – 1.miesto, kategória Monin cup
  • Filip Kubiš – 1. miesto, kategória Hubert Cup
  • Filip Kubiš – 2. miesto v celkovom hodnotení

1. ročník celoslovenskej barmanskej súťaže MONIN CUP ( 28.9. 2012,SOŠ OaS TT)

  • Simona Polačiková – 2. miesto

CARVING – JUNIOR CUP TŘEBÍČ 2012 (7. 6. 2012, Třebíč ČR)

  • Martin Repka – 2. miesto
  • Nina Vargová – 3. miesto

Súťaž o Pohár priateľstva v miešaní nápojov a flambovaní ovocia (3.5. 2012,Pezinok)

  • Simona Polačiková –  1. miesto, kategória miešanie nápojov
  • Adriana Polačiková – 2. miesto, kategória miešanie nápojov
  • Adriana Polačiková – 1. miesto, kategória flambovanie ovocia
  • Simona Polačiková –  3. miesto, kategória flambovanie ovocia

Výtvarná súťaž s názvom „Harry Potter“ (  22.3.2012, Kalokagatia TT )

  • Miloš Sklenár – 3. miesto

Súťaž žiakov v odbore kaderník a kozmetik “ O naj nevestu“ (12.02.2012, Nitra )

  • Kristína Pastvová, odbor kozmetik  – 2.miesto

19. medzinárodný veľtrh gastronómie Danubius Gastro (19.-20.01.2012  Bratislava)

  • Adriana Polakovičová, súťaž zručnosti barmanov – 2. miesto

 

ROK 2011

Školské majstrovstvá trnavského okresu v stolnom tenise (24.11.2011, SOŠ OaS )

  • Tím našej školy – 1. miesto

1.ročník barmanskej súťaže žiakov stredných škôl O putovný pohár predsedu TTSK ( 18.11. 2011, SOŠ OaS)

  • Adriana Polakovičová – 1. miesto + putovný pohár

Medzinárodná súťaž Junior Carving Cup (9.6. 2011, Třebíč )

  • Nina Vargová – 2. miesto

Župná olympiáda (29.4.2011, TT )

  • Jaroslav Burián, beh na 800m – 2.miesto
  • Peter Lisický, beh na 3000m –   3.miesto

7.ročník barmanskej súťaže žiakov SŠ TOP BARMAN ( 28.-29.4.2011, Púchov)

  • Adriana Polakovičová –  1. miesto

Medzinárodná súťaž MURÁR 2011 (13. -15.4.2011, Nitra)

  • Družstvo Tomáš Mačica, Branislav Pagáč – 3. miesto

Finále majstrovstiev v hádzanej žiakov SŠ (8.4. 2011, TT)

  • Družstvo SOŠ OaS  – 3. miesto

Okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku (19.01.2011, TT)

  • Štefan Horváth – 1. miesto

 

ROK 2010

Olympiáda v nemeckom jazyku (14.12.2010)

  • Koltúnski Sebastián – 1. miesto
  • Brázdovičová Ivana – 2. miesto
  • Ležovičová Monika – 3. miesto

Výtvarná súťaž SŠ (IV. kategória, november 2010)

  • Kuníková Michaela – 3. miesto

Stolnotenisový turnaj chlapcov (16.11.2010, SOŠ OaS Trnava)

  • Mačica Tomáš – 1. miesto
  • Mečiar Martin – 2. miesto
  • Lopatka Marek – 3. miesto

Školské majstrovstvá okresu v halovom futsale (8. a 9. 11.2010)

  • tím dievčat – 2. miesto
  • tím chlapcov – 1. miesto

Medzinárodná súťaž o Cenu bezpečnosti pre učňov v stavebníctve (Školiace stredisko BAU v mestečku Haan v Nemecku 24. 9.2010)

  • Andrej Blažek a Martin Halán – 3x 4. miesto
  • Andrej Blažek v zmiešanom tíme – 2. miesto

36. ročník Celoslovenskej súťaže v znalostiach predpisov BOZP v stavebníctve  (13.05.2010 SOŠ OaS Trnava)

  • družstvo v zložení Blažek Andrej, Stražay Dominik, Halán Martin – 1. miesto
  • Dominik Stražaj – 1. miesto
  • Andrej Blažek – 3. miesto

32. ročník Krajskej prehliadky SOČ „Podnikateľský zámer na prevádzkovanie hotela“ (16.04.2010, Súkromná hotelová akadémia SD Jednota, Šamorín)

  • Marián Zemko – 3. miesto

8.ročník barmanskej súťaže St.Nicolaus 2010  (22.1.2010. v pavilóne A2 výstaviska Incheba Bratislava)

  • Barbora Gažovičová a Miriam Bocorová – 2. miesto

 

ROK 2009

5. ročník národnej súťaže v odbore Kozmetička a vizážistka s témou „Príťažlivá fialová v líčení“(8.-10.12.2009, Bratislavské kultúrne a informačné stredisko BKIS)

  • Natália Prosmanová a modelka Michaela Oborilová – 3. miesto

16. ročník národnej súťaže „Skills Slovakia“ – učebný odbor Dámsky kaderník s témou „Denný trendový účes (8.-10.12.2009, Bratislavské kultúrne a informačné stredisko BKIS)

  • Martina Dudonova a modelka Darina Nagyova – 3. miesto

Súťaž v znalosti predpisov BOZP v stavebníctve (v Tatranskej Lomnici 13.05.2009)

  • Blažek Andrej – 1. miesto
  • družstvo v zložení Blažek Andrej, Stražay Dominik, Halán Martin – 3. miesto