Obsah

Maturitné skúšky

 

 

 


Komisia: TČOZ 6362 M kozmetička a vizážistka TČOZ 6362 M kozmetička a vizážistka

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


28.5.2019

 
 

Pavlína Raceková

 

IV.ŠA

07:30

08:00

08:30

č. 170

 

Nikola Orlická

 

IV.ŠA

08:00

08:30

09:00

č. 170

 

Erika Bartošová

 

IV.ŠA

08:30

09:00

09:30

č. 170

 

Barbora Stupková

 

IV.ŠA

09:45

10:15

10:45

č. 170

 

Veronika Královičová

 

IV.ŠA

10:15

10:45

11:15

č. 170

 

Vanesa Kukučková

 

IV.ŠA

10:45

11:15

11:45

č. 170

Komisia: TČOZ 6403 L podnikanie v službách a remeslách TČOZ 6403 L podnikanie v službách a remeslách

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


28.5.2019

 
 

Peter Krajčovič

 

III.V

11:00

11:30

12:00

č. 115

 

Stanislava Jankovičová

 

III.V

11:30

12:00

12:30

č. 115

 

Petra Berecová

 

III.V

13:00

13:30

14:00

č. 115

 

Zuzana Barutíková

 

III.V

13:30

14:00

14:30

č. 115

Komisia: TČOZ 6405 K pracovník marketingu TČOZ 6405 K pracovník marketingu

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


27.5.2019

 
 

Kristína Juríková

 

IV.ŠA

07:30

08:00

08:30

č. 118

 

Patrícia Volná

 

IV.ŠA

08:00

08:30

09:00

č. 118

 

Romana Pavelková

 

IV.ŠA

08:30

09:00

09:30

č. 118

 

Denis Halada

 

IV.ŠA

09:45

10:15

10:45

č. 118

 

Vanesa Boháčiková

 

IV.ŠA

10:15

10:45

11:15

č. 118

 

Lucia Tománková

 

IV.ŠA

10:45

11:15

11:45

č. 118

 

Adrián Blaho

 

IV.ŠA

11:15

11:45

12:15

č. 118

 

Tatiana Klieštiková

 

IV.ŠA

11:45

12:15

12:45

č. 118

 

Linda Majkovičová

 

IV.ŠA

13:00

13:30

14:00

č. 118

 

Timotej Hrčka

 

IV.ŠA

13:30

14:00

14:30

č. 118

Komisia: TČOZ 6421 L SPS TČOZ 6421 L SPS

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


29.5.2019

 
 

Jozef Boďa

 

II.NA

07:30

08:00

08:30

č. 115

 

Diana Semanová

 

II.NA

08:00

08:30

09:00

č. 115

 

Filip Zachar

 

II.NA

08:30

09:00

09:30

č. 115

 

Natália Novosedlíková

 

II.NA

09:45

10:15

10:45

č. 115

 

Andrea Škvarková

 

II.NA

10:15

10:45

11:15

č. 115

 

Michal Mikuláš

 

II.NA

10:45

11:15

11:45

č. 115

 

Kristína Krivosudská

 

II.NA

11:15

11:45

12:15

č. 115

Komisia: TČOZ 6426 L VLK TČOZ 6426 L VLK

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


27.5.2019

 
 

Katarína Kováčiková

 

II.NA

07:30

08:00

08:30

č. 170

 

Natália Čornaničová

 

II.NA

08:00

08:30

09:00

č. 170

 

Mária Patrícia Mrázová

 

II.NA

08:30

09:00

09:30

č. 170

 

Klára Augustiňáková

 

II.NA

09:45

10:15

10:45

č. 170

 

Vladimíra Krenková

 

II.NA

10:15

10:45

11:15

č. 170

 

Andrea Hudeková

 

II.NA

10:45

11:15

11:45

č. 170

 

Andrea Gulová

 

II.NA

11:15

11:45

12:15

č. 170

 

Kristína Kuželovská

 

II.NA

11:45

12:15

12:45

č. 170

 

Petra Kadúcová

 

II.NA

13:00

13:30

14:00

č. 170

 

Michaela Pipíšková

 

II.NA

13:30

14:00

14:30

č. 170

 

Karolína Hržičová

 

II.NA

14:00

14:30

15:00

č. 170

Komisia: TČOZ 6445 K kuchár TČOZ 6445 K kuchár

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


28.5.2019

 
 

Patrik Myslovič

 

IV.ŠA

07:30

08:00

08:30

č. 115

 

Simona Masaryková

 

IV.ŠA

08:00

08:30

09:00

č. 115

 

Jozef Mikulísek

 

IV.ŠA

08:30

09:00

09:30

č. 115

 

Zuzana Karabová

 

IV.ŠA

09:45

10:15

10:45

č. 115

Komisia: TČOZ 3659 L stavebníctvo TČOZ 3659 L stavebníctvo

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


28.5.2019

 
 

Róbert Kolarovič

 

II.NA

07:30

08:00

08:30

č.157

 

Michael Kudláč

 

II.NA

08:00

08:30

09:00

č.157

 

Dávid Ščasný

 

II.NA

08:30

09:00

09:30

č.157

 

Matúš Lunák

 

II.NA

09:45

10:15

10:45

č.157

Komisia: UFIČ AJ1 UFIČ AJ1

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


27.5.2019

 
 

Lucia Tománková

B1

IV.ŠA

14:20

14:40

15:00

učebňa AJ

 

Jozef Mikulísek

B1

IV.ŠA

14:40

15:00

15:20

učebňa AJ

 

Nikola Orlická

B1

IV.ŠA

15:20

15:40

16:00

učebňa AJ


28.5.2019

 
 

Vanesa Kukučková

B1

IV.ŠA

07:30

07:50

08:10

učebňa AJ

 

Timotej Hrčka

B1

IV.ŠA

07:50

08:10

08:30

učebňa AJ

 

Veronika Královičová

B1

IV.ŠA

08:10

08:30

08:50

učebňa AJ

 

Patrícia Volná

B1

IV.ŠA

08:30

08:50

09:10

učebňa AJ

 

Pavlína Raceková

B1

IV.ŠA

08:50

09:10

09:30

učebňa AJ

 

Adrián Blaho

B1

IV.ŠA

09:45

10:05

10:25

učebňa AJ

 

Tatiana Klieštiková

B1

IV.ŠA

10:05

10:25

10:45

učebňa AJ

 

Erika Bartošová

B1

IV.ŠA

10:25

10:45

11:05

učebňa AJ

 

Linda Majkovičová

B1

IV.ŠA

10:45

11:05

11:25

učebňa AJ

 

Denis Halada

B1

IV.ŠA

11:05

11:25

11:45

učebňa AJ

 

Simona Masaryková

B1

IV.ŠA

11:25

11:45

12:05

učebňa AJ

 

Romana Pavelková

B1

IV.ŠA

12:05

12:25

12:45

učebňa AJ


29.5.2019

 
 

Vanesa Boháčiková

B1

IV.ŠA

07:30

07:50

08:10

učebňa AJ

 

Barbora Stupková

B1

IV.ŠA

07:50

08:10

08:30

učebňa AJ

 

Zuzana Karabová

B1

IV.ŠA

08:10

08:30

08:50

učebňa AJ

 

Patrik Myslovič

B1

IV.ŠA

08:30

08:50

09:10

učebňa AJ

 

Kristína Juríková

B2

IV.ŠA

09:45

10:05

10:25

učebňa AJ

Komisia: UFIČ ANJ UFIČ ANJ

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


27.5.2019

 
 

Michal Mikuláš

B1

II.NA

07:30

07:50

08:10

učebňa AJ

 

Róbert Kolarovič

B1

II.NA

07:50

08:10

08:30

učebňa AJ

 

Michaela Pipíšková

B1

II.NA

08:10

08:30

08:50

učebňa AJ

 

Matúš Lunák

B1

II.NA

08:30

08:50

09:10

učebňa AJ

 

Kristína Kuželovská

B1

II.NA

08:50

09:10

09:30

učebňa AJ

 

Andrea Hudeková

B1

II.NA

09:45

10:05

10:25

učebňa AJ

 

Andrea Gulová

B1

II.NA

10:05

10:25

10:45

učebňa AJ

 

Natália Novosedlíková

B1

II.NA

10:25

10:45

11:05

učebňa AJ

 

Dávid Ščasný

B1

II.NA

10:45

11:05

11:25

učebňa AJ

 

Mária Patrícia Mrázová

B1

II.NA

11:05

11:25

11:45

učebňa AJ

 

Klára Augustiňáková

B1

II.NA

11:25

11:45

12:05

učebňa AJ

 

Filip Zachar

B1

II.NA

12:05

12:25

12:45

učebňa AJ

 

Kristína Krivosudská

B1

II.NA

13:00

13:20

13:40

učebňa AJ

 

Michael Kudláč

B1

II.NA

13:20

13:40

14:00

učebňa AJ

 

Vladimíra Krenková

B1

II.NA

13:40

14:00

14:20

učebňa AJ

Komisia: UFIČ NEJ UFIČ NEJ

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


27.5.2019

 
 

Zuzana Barutíková

B1

III.V

07:30

07:50

08:10

č. 117

 

Andrea Škvarková

B1

II.NA

07:50

08:10

08:30

č. 117

 

Jozef Boďa

B1

II.NA

08:10

08:30

08:50

č. 117

 

Petra Kadúcová

B1

II.NA

08:30

08:50

09:10

č. 117

 

Katarína Kováčiková

B1

II.NA

08:50

09:10

09:30

č. 117

 

Natália Čornaničová

B1

II.NA

09:45

10:05

10:25

č. 117

 

Diana Semanová

B1

II.NA

10:05

10:25

10:45

č. 117

 

Karolína Hržičová

B1

II.NA

10:25

10:45

11:05

č. 117

Komisia: UFIČ RUJ UFIČ RUJ

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


27.5.2019

 
 

Peter Krajčovič

B1

III.V

07:30

07:50

08:10

č. 115

 

Petra Berecová

B1

III.V

07:50

08:10

08:30

č. 115

 

Stanislava Jankovičová

B1

III.V

08:10

08:30

08:50

č. 115

Komisia: UFIČ SJL UFIČ SJL

 

Študent

Úroveň

Trieda

Príprava

Odpoveď

Koniec

Učebňa


27.5.2019

 
 

Vanesa Kukučková

 

IV.ŠA

07:30

07:50

08:10

č. 146

 

Lucia Tománková

 

IV.ŠA

07:50

08:10

08:30

č. 146

 

Linda Majkovičová

 

IV.ŠA

08:10

08:30

08:50

č. 146

 

Veronika Královičová

 

IV.ŠA

08:30

08:50

09:10

č. 146

 

Vanesa Boháčiková

 

IV.ŠA

08:50

09:10

09:30

č. 146

 

Jozef Mikulísek

 

IV.ŠA

09:45

10:05

10:25

č. 146

 

Romana Pavelková

 

IV.ŠA

10:05

10:25

10:45

č. 146

 

Erika Bartošová

 

IV.ŠA

10:25

10:45

11:05

č. 146

 

Kristína Juríková

 

IV.ŠA

10:45

11:05

11:25

č. 146

 

Pavlína Raceková

 

IV.ŠA

11:05

11:25

11:45

č. 146

 

Simona Masaryková

 

IV.ŠA

11:25

11:45

12:05

č. 146

 

Timotej Hrčka

 

IV.ŠA

12:05

12:25

12:45

č. 146


28.5.2019

 
 

Zuzana Karabová

 

IV.ŠA

07:30

07:50

08:10

č. 146

 

Barbora Stupková

 

IV.ŠA

07:50

08:10

08:30

č. 146

 

Adrián Blaho

 

IV.ŠA

08:10

08:30

08:50

č. 146

 

Denis Halada

 

IV.ŠA

08:30

08:50

09:10

č. 146

 

Tatiana Klieštiková

 

IV.ŠA

08:50

09:10

09:30

č. 146

 

Nikola Orlická

 

IV.ŠA

09:45

10:05

10:25

č. 146

 

Stanislava Jankovičová

 

III.V

10:05

10:25

10:45

č. 146

 

Patrícia Volná

 

IV.ŠA

10:25

10:45

11:05

č. 146

 

Petra Berecová

 

III.V

10:45

11:05

11:25

č. 146

 

Zuzana Barutíková

 

III.V

11:05

11:25

11:45

č. 146

 

Patrik Myslovič

 

IV.ŠA

11:25

11:45

12:05

č. 146

 

Petra Kadúcová

 

II.NA

12:05

12:25

12:45

č. 146


29.5.2019

 
 

Andrea Gulová

 

II.NA

07:30

07:50

08:10

č. 146

 

Andrea Hudeková

 

II.NA

07:50

08:10

08:30

č. 146

 

Andrea Škvarková

 

II.NA

08:10

08:30

08:50

č. 146

 

Natália Novosedlíková

 

II.NA

08:30

08:50

09:10

č. 146

 

Katarína Kováčiková

 

II.NA

08:50

09:10

09:30

č. 146

 

Dávid Ščasný

 

II.NA

09:45

10:05

10:25

č. 146

 

Diana Semanová

 

II.NA

10:05

10:25

10:45

č. 146

 

Michael Kudláč

 

II.NA

10:25

10:45

11:05

č. 146

 

Kristína Kuželovská

 

II.NA

10:45

11:05

11:25

č. 146

 

Klára Augustiňáková

 

II.NA

11:05

11:25

11:45

č. 146

 

Filip Zachar

 

II.NA

11:25

11:45

12:05

č. 146

 

Karolína Hržičová

 

II.NA

12:05

12:25

12:45

č. 146


30.5.2019

 
 

Mária Patrícia Mrázová

 

II.NA

07:30

07:50

08:10

č. 146

 

Vladimíra Krenková

 

II.NA

07:50

08:10

08:30

č. 146

 

Natália Čornaničová

 

II.NA

08:10

08:30

08:50

č. 146

 

Peter Krajčovič

 

III.V

08:30

08:50

09:10

č. 146

 

Kristína Krivosudská

 

II.NA

08:50

09:10

09:30

č. 146

 

Jozef Boďa

 

II.NA

09:45

10:05

10:25

č. 146

 

Róbert Kolarovič

 

II.NA

10:05

10:25

10:45

č. 146

 

Michal Mikuláš

 

II.NA

10:25

10:45

11:05

č. 146

 

Matúš Lunák

 

II.NA

10:45

11:05

11:25

č. 146

 

Michaela Pipíšková

 

II.NA

11:05

11:25

11:45

č. 146