Obsah

Finále vo futsale dievčat - december 2017

Finále vo futsale dievčat
Na Mikuláša 6.12.2017 sme odohrali finálový turnaj vo futsale dievčat v MŠH v Trnave. V prvom zápase sme sa zahrali na „Mikuláša“ a nadelili sme „osmičku“ dievčatám z Pedagogickej a sociálnej akadémie blahoslavenej Laury v Trnave.

V druhom zápase so SPŠ dopravnou nám remíza na prvé miesto nestačila, tak sme od úvodu zápasu všetky sily sústredili na strelenie gólu. Bohužiaľ, ako prví sme inkasovali my a po prvom polčase bol stav 2:0 v náš neprospech. V druhom polčase sa nám podarilo vyrovnať a tlak bol na našej strane. Žiaľ 30 sek. pred koncom zápasu nás súper zrazil na kolená tretím gólom. Odchádzali sme s druhým miestom. Teší nás však vyhlásenie najlepšej hráčky turnaja, ktorou sa stala naša žiačka Zuzana Karabová. Najlepšou strelkyňou turnaja bola Alexandra Škulová.
Za predvedený výkon dievčatám ďakujeme a tešíme sa aj z 2. miesta.

Vytvorené: 22. 8. 2018
Posledná aktualizácia: 22. 8. 2018 10:59
Autor: Správca Webu